Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /data/0/b/0b870834-b76b-43b5-8e7c-06e006ac7616/izostavimp.sk/web/cake/bootstrap.php on line 47
O firme - IZOSTAV-IMP špecialisti na zatepľovanie a stavebnú činnosť
adresa
Horelica 62, 02201 Čadca, Slovensko
kontakt@izostavimp.sk
mobil
+421 907 384 822

Nenechajte
Váš dom zamrznúť

O firme

Firma IZOSTAV-IMP s.r.o. bola založená na začiatku roku 2010 transformáciou zo živnostenskej činnosti. Hlavnou činnosťou firmy je zatepľovanie panelákov, budov a rodinných domov. Firma sa však okrem svojej hlavnej činnosti taktiež špecializuje na kompletné rekonštrukcie bytových a rodinných domov a stavby na kľúč.

Spoločnosť má k dispozícii vlastné lešenie a niekoľko dopravných prostriedkov, na základe ktorých dokáže ponúknuť spoľahlivé a profesionálne služby v oblasti stavebníctva a zatepľovania panelákov, budou a rodinných domov.

Firma IZOSTAV-IMP pri svojej činnosti využíva najlepšie materiály a spolupracuje s firmami akými sú Caparol alebo Weber-Terranova, ktorých kvalita je zárukou kvalitnej stavby.

Spoločnosť IZOSTAV-IMP zamestnáva odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami z oblasti stavebnictva a zatepľovania. Počas svojej dlhoročnej činnosti získala množstvo spokojných zákazníkov.

Naša firma je držiteľom certifikátu na zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov od Technického a skúšobného ústavu stavebného.

Presvedčte sa aj Vy o kvalitách firmy IZOSTAV-IMP